Любителі Фалуньгун в Донецьку на вихідних показували вправи і медитацію. За їх словами, саме ця школа цигун найпопулярніша в світі, її практикують більш ніж у 100 країнах.

У дводенних акціях брали участь близько 60-70 прихильників. Любителі Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) кажуть, що приїхали до Донецька з різних міст України: Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Харкова та ін., аби поділитися з донеччанами принципами «істина, доброта, терпіння», які культивує їх школа.

Фалуньгун культивує принципи «істина, доброта, терпіння»

Фалуньгун культивує принципи «істина, доброта, терпіння». Фото надане любителєм Фалуньгун

Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун

Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун


Практикувальники Фалуньгун кажуть, що виконуючи вправи разом, вони показують, що будь-хто може долучитися до Фалунь Дафа й, одночасно, своїм прикладом заохочують оточуючих до ведення здорового способу життя. Практикувати можна як самостійно, так і в колективі. Для проведення колективних занять, вони зазвичай збираються в міських парках, скверах, на стадіонах.

«Метод Фалуньгун набагато ефективніше, ніж приймати таблетки і це безкоштовно, до того ж доступно кожному і старому і молодому. Виконання досить простих і плавних вправ дають спокій, гармонійний стан і покращують здоров’я», — ділиться власним досвідом Ольга Анатоліївна з Києва.

Виконання вправ Фалуньгун

Виконання вправ Фалуньгун. Фото надане практиком Фалуньгун

Заходи відбулися в донецькому парку «Сокіл», в тому ж місці, в якому практикуючі Донбасу зазвичай проводять колективні заняття.

Донецький послідовник цієї системи Володимир Парфенюк вдячний своїм друзям з інших міст за ініціативу познайомити жителів його міста з Фалуньгун: «Я всім дуже-дуже вдячний, для мене це велика честь і водночас підтримка однодумців. Крім того, вони подарували моєму місту частинку своєї душі, свою доброту і милосердя».

«Знаю, що у великих містах України разом практикують [Фалуньгун] досить регулярно. Наприклад, у Дніпропетровську кілька разів на тиждень, у Києві — майже щоденно. Однак, в самому Донецьку практикувальників не багато, тому спільні заняття ми проводимо значно рідше: тільки один раз в два тижні, по неділях», — каже Володимир.

Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун

Медитація. Фото надане практиком Фалуньгун

Мамі з дитиною дарують паперовий лотос - символ милосердя і душевної чистоти

Мамі з дитиною дарують паперовий лотос — символ милосердя і душевної чистоти

Також під час заходу любителі Фалуньгун роздавали інформаційні матеріали про практику і дарували перехожим паперові лотоси.

«Лотос на Сході вважається квіткою милосердя та душевної чистоти. Якщо людина в складних життєвих ситуаціях зберігає терпимість, добросердість і щирість, то така людина як лотос в цьому світі. Адже лотос, виростаючи в брудній воді залишається чистим, його властивості відштовхують бруд», — каже Кароліна з Дніпропетровська.

Окрім ознайомлення з вправами, практикуючі Фалуньгун розповідали перехожим про переслідування їх однодумців у Китаї з боку комуністичної влади, яке дійшло до насильницьких трансплантацій, а також розказували про реакцію Європи та інших країн на репресії.

Спільне фото після закінчення акцій у Донецьку. Фото надане практиком Фалуньгун

Спільне фото після закінчення акцій у Донецьку. Фото надане практиком Фалуньгун

Автор: Євген Верес