Дозвольте своїй дитині торкнутися до стародавньої культури Китаю через її загадкову та захоплюючу писемність.

У Києві відбудеться майстер-клас для дітей з вивчення китайської мови. Основою заходу стане вивчення китайських ієрогліфів.

Стародавні і сучасні китайські ієрогліфи креслили діти.

Стародавні і сучасні китайські ієрогліфи креслили: Тимур (5 років), Даня (5 років), Кіра (4 роки). Квітень 2016 року. Бориспіль.

На заході діти поринуть в атмосферу культури Китаю і навчаться писати більше 5-ти простих ієрогліфів (для групи 5 — 7 років), а також спробують навчитися написанню більш складного (складеного) ієрогліфа «доброта». Викладач, використовуючи яскраві малюнки, ілюстрації та фото, допоможе дітям побачити зв’язок стародавніх китайських письмових знаків із сучасними реаліями.

Заплановано також показ китайського мультфільму «36 ієрогліфів». І не тільки.

Майстер-клас безкоштовний. До участі запрошуються діти від 5-ти років. Формуються такі вікові групи: 5-7 років, 8-10 років, 11-14 років. Число місць обмежене.

Майстер-клас триватиме 40-60 хвилин (залежно від групи).

Батькам треба забезпечити дитину зошитом в клітинку, парою наточених олівців, гумкою.

Щоб потрапити на майстер-клас — напишіть, будь ласка, про своє бажання, використовуючи форму, наведену нижче.

Приблизно за тиждень до зустрічі Вам прийде повідомлення по e-mail про час та місце зустрічі. І за добу-дві прийде нагадування в СМС з номером телефону, за яким можна буде дізнатися деталі.

Вивчення ієрогліфічної писемності Китаю сприяє розвитку образного мислення дитини та моторику рук, концентрацію уваги та поглиблює розуміння і запам’ятовування будь-яких схематичних знаків.

Вивчення китайських ієрогліфів також знайомить дитину з культурою однієї з найдавніших цивілізацій і готує благодатну основу для вивчення китайської мови в майбутньому.

Майстер-клас підготував і проводить Євген Верес

Майстер-клас для дітей з вивчення китайської мови в "Картата потата"

Майстер-клас для дітей з вивчення китайської мови в «Картата потата». Київ, жовтень 2015 р