Нещодавно компанії Apple вдалося вирішити конфлікт з акціонерами, які звинуватили титана iPhone в неправдивій інформації стосовно його зв’язків з Китаєм. У 2018 році генеральний директор компанії Тім Кук зауважив, що їх співпраця з Китаєм показує стабільні прибутки.

На запитання журналістів він зазначив, що є декілька країн, де продажі пішли на спад, це Бразилія, Туреччина, Індія та Росія. За його словами Китай не входить у цю категорію, хоча насправді в Apple вже тоді були проблеми через напруженість відносин Сполучених Штатів з Китаєм та спад китайської економіки.

Невдовзі компанія оприлюднила прибутки, які були значно меншими за очікувані надходження. Це сталося вперше відколи Кук почав керувати Apple у 2011 році.

Логотип Apple

Після цього акціонери подали колективний позов не тільки на Apple, але й на самого Тіма Кука та фінансового директора Луки Маестрі.

Після довгих перемовин, які тривали майже п’ять років  їм вдалося досягти позасудової угоди. Тепер компанії доведеться виплатити 490 мільйонів доларів. 30 квітня в Окленді має відбутися слухання щодо затвердження цієї угоди.

Джерело: The Epoch Times