Послідовники популярного виду цігун «Фалуньгун» кількох десятків країн видовищно привітали свого майстра з китайським Новим роком (святом Весни). Відео події опублікувала китайська редакція телеканалу NTD.

Всі відеопривітання, записані для Майстра Лі Хунчжи, можна переглянути за посиланням.

Практикувальники цігун Фалуньгун Великобританії вітають свого майстра з китайським Новим роком
Практикувальники цігун Фалуньгун Великобританії вітають свого майстра з китайським Новим роком. (3 хв. 25 сек.). Скріншот: www.ntdtv.com

Зокрема, на шостій хвилині зазначеного вище відео можна побачити послідовників Фалуньгун України, які скандують фразу китайською мовою: «Вчителю, з новим роком!» «Фалунь Дафа несе добро!» Подібні привітання звучать і з інших країн.

Фалуньгун — це популярний вид китайського цігун. Цей метод містить у собі всього п’ять медитативних вправ і духовний принцип «істина-доброта-терпіння».

Вчення Майстра Лі Хунчжи викладено в книгах «Фалуньгун», «Чжуань Фалунь», «Метод повної досконалості за Законом Будди Фалунь» та інших.

З 1999 року компартія стала переслідувати послідовників цього цігун у континентальній частині Китаю. Численні правозахисники визнають це переслідування геноцидом.

На сьогодні стосовно колишнього генсека компартії Китаю Цзян Цземіня подано десятки тисяч позовів та заяв про вчинення злочину (як всередині країни так і з-за кордону) «за геноцид власного народу».

Водночас, на таких китайських територіях як Тайвань, Гонконг, Макао, де не править комуністична партія КНР, Фалуньгун вільно розвивається, так само як і в інших, більш аніж 100 країнах світу.

Японія
Японія (4 хв. 55 сек.). Скріншот: www.ntdtv.com

Сінгапур
Сінгапур (6 хв. 10 сек.). Скріншот: www.ntdtv.com

Тайвань
Тайвань. (7 хв. 50 сек.). Скріншот: www.ntdtv.com

Тайвань.
Тайвань. (7 хв. 50 сек.). Скріншот: www.ntdtv.com

Гонконг
Гонконг. Скріншот: www.ntdtv.com

Послідовники Фалуньгун України, які скандують фразу китайською мовою: «Вчителю, з новим роком!» «Фалунь Дафа несе добро». Київ.
Послідовники Фалуньгун України, які скандують фразу китайською мовою: «Вчителю, з новим роком!» «Фалунь Дафа несе добро». Київ. Скріншот: www.ntdtv.com