13 травня на центральній вулиці Києва українські послідовники Фалуньгун продемонструють красу традиційної культури Китаю.
У неділю на столичному Хрещатику любителі цієї гімнастики цигун влаштують виступи барабанщиків, танок з драконом, продемонструють традиційні костюми давнього Китаю і вправи Фалуньгун.
Урочисті заходи відбудуться на честь 20-річчя публічного розповсюдження методу Фалуньгун (інша назва Фалунь Дафа). В основі методу лежить медитація у спокійному стані, 5 вправ та слідування принципу істина-доброта-терпіння.
Також практикуючі цього методу навчатимуть усіх охочих робити паперові квітки лотоса — мистецтву орігамі. «Ця квітка в традиції Сходу — символ чистоти душі та прагнення до самовдосконалення», — каже Людмила Дворецька, голова громадської організації Об’єднання послідовників Фалуньгун.
На сьогодні мільйони людей у понад 100 країнах світу займаються за цією школою цигун, досягаючи спокою розуму, звільнення від стресів та покращення здоров’я, кажуть організатори.
За повідомленнями міжнародних правозахисних організацій з 1999 року комуністичний режим у Китаї розпочав гоніння на Фалуньгун та його прихильників. У результаті катувань та нелюдського ставлення за офіційними даними у КНР загинуло більше 3 тис. послідовників школи, однак правозахисники вважають, що фактичне число набагато більше.
За роки переслідувань на головних винуватців, відповідальних за репресії, були подані судові позови у різних країнах світу, зокрема на Цзян Цземіня, колишнього генсека компартії Китаю, Бо Сілая, колишнього мера мегаполісу Чунцін, що вже звільнений з усіх пості та заарештований.
Варто відзначити, що у китайськомовних країнах та автономних районах (в Гонконзі, Макао, на Тайвані, в Сінгапурі) де компартія не керує, послідовників Фалуньґун не переслідують, і ця духовна практика підтримується з боку місцевого населення.
Автор: Євген Верес
Комментарии:
1 Comment(s)