Уроки китайської мови для початківців онлайн, а також для дітей віком від 5 років у будь-якій точці Києва.

Почати з першого заняття безкоштовно: вчимо прості ієрогліфи

Китайська мова для початківців

Китайська мова для початківців. Євген Верес

Даю уроки китайської мови для початківців, заняття проводжу онлайн за допомогою Skype або Google Hangouts (Курс-інтенсив: «Основи китайської ієрогліфіки»). Очні заняття проходять, як правило, в Києві. Для таких зустрічей зазвичай приїжджаю до учня, але можемо зустрітися і на нейтральній території. Також викладаю дітям від 3-х років.

Про курс «основи китайської ієрогліфіки»
Китайська мова дітям
Про себе

Про курс вивчення ієрогліфів

Суть курсу в тому, щоб студент зміг швидко і з високою ефективністю засвоїти більше 150 ключових графем (при необхідності можна довести до 214 — повного Списку ключів Кансі). Це відкриває можливість легше і швидше засвоювати нові китайські ієрогліфи і слова.

Заняття розраховані в основному на початківців, але можуть бути цікаві і тому, хто не новачок в китайській, але все ж відчуває труднощі запам’ятовування ієрогліфів.

Під час зустрічей ділюся випробуваними за кілька років способами вивчення/запам’ятовування китайських ієрогліфів.

За посиланням можете ознайомитися з першим уроком

Про себе

Зацікавленість китайською мовою проявилася у мене ще зі шкільної лави, хоча китайська у школі не викладалася.

Після закінчення школи займався системами Тайцзіцюань, Ціґун, через що розширилися мої пізнання і про китайські практики оздоровлення, самовдосконалення і про традиційну культуру Китаю в цілому. Потім, в 2008-м, повернулося, забуте в юнацтві, пекуче бажання вивчати китайську мову.

Вивчаючи китайську самостійно, я зрозумів, що ієрогліфи — це схемтичні малюнки, і потрібно просто навчитися їх «читати». Після кількох місяців праці з’явлися результати. З вимовою ж мені допомагали двоє друзів-китайців (удосконалювати вимову продовжую донині).

Моя освіта — юридична (закінчив Національну академію внутрішніх справ України). 2006-2011 рр. в коледжах навчав праву майбутніх юристів. З 2008-го почав давати приватні уроки по праву.

Цікаво, але те, що не отримав вищої освіти з китайської мови, впевнений, стало для мене плюсом, оскільки я підійшов до вивчення мови творчо, і мій інтерес з часом тільки посилювався.

З 2009 до 2013 року займався журналістикою і досить часто писав на теми Китаю і китайського мови.

Із задоволенням самостійно вивчаючи цю багатогранну і глибоку мову, склав урок з вивчення китайських ієрогліфів. А потім випробував його серед своїх друзів і знайомих — і побачив гарні результати.

Хоча раніше китайська мова для мене була лише серйозним захопленням, але з квітня 2015 року — стала основною професійною діяльністю, я став регулярно в приватно викладати свій курс: «Основи китайської ієрогліфіки».

З вересня цього ж року мене запросили працювати вчителем китайської мови в Центрі дитячого розвитку, в якому дотепер працюю з дітьми 3-6 років. У грудні 2015-го успішно здав китайський тест HSK на рівень знання китайської мови (сертифікат ІК Київського національного лінгвістичного університету).

Китайська мова дітям

З молоддю та дітьми з приватного притулку (Павловськ, Воронезька обл.). Після уроку вивчення китайських ієрогліфів

З молоддю та дітьми з приватного притулку (Павловськ, Воронезька обл.). Після уроку вивчення китайських ієрогліфів. Фото: Крим. Червоні Печери. Серпень 2013-го року

Мої контакти на Facebook, а також по

Рабочий телефон 1

 

Бажаю Вам успіху у вивченні однієї з найцікавіших мов — китайської!

З повагою,
Євген Верес