Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія) і китайський дракон

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія) і китайський дракон

У столицю Чехії — Прагу, з’їхалися практикувальники Фалуньгун із різних країн Європи і провели урочистий парад, який наповнив людей прекрасною надією. Багато хто відгукувався на заклик зупинити комуністичне переслідування практикувальників Фалуньгун у Китаї. Яскраве святкове дійство відбулося 29 вересня цього року.

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія)

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія)

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехия)

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехия)

Усього в урочистій ході взяли участь понад 1500 практикувальників Фалуньгун із 37 країн. Очолив парад оркестр Tian Guo**.

Потужна хода стартувала з майдану «Празький Град» — найбільшої президентської резиденції у світі (за площею) і найбільшим чинним замковим комплексом світу.

Далі маршрут ходи проліг крізь численні знамениті визначні пам’ятки, зокрема, через прикрашений 30-ма статуями середньовічний «Карлів міст» і Староміську площу, розташовану в історичному центрі Праги «Старе-Місто».

Китайський дракон (Прага, Чехія)

Китайський дракон (Прага, Чехія)

Синій китайський дракон у парі з жовтим (Прага, Чехія)

Синій китайський дракон у парі з жовтим (Прага, Чехія)

Далі хода досягла Вацлавської площі, однієї із найзнаменитіших і великих міських площ світу.

Практикувальники Фалуньгун несли в руках плакати: «Світ потребує Істини-Доброти-Терпіння» й «Зупинити переслідування Фалуньгун».

Феї (Прага, Чехія)

Феї (Прага, Чехія)

«У людей залишається глибоке враження, чудово. Мені подобається, дуже красиво», — каже турист із Німеччини.

Угорський турист: «Прекрасно, чудово, і людей повнісінько».

Пані Вероніка, відповідальна за особа з боку організатора параду, каже: «Вони, переживши все в комуністичному суспільстві, розуміють, наскільки ж комунізм порочний, він несе небезпеку для всього суспільства. Люди в Китаї зможуть багато чого змінити, якщо будуть здатні розібратися в ситуації і звертати увагу на права людини».

«Ми хочемо надихати китайців шукати правду і спонукати їх з’ясувати, що в Китаї врешті-решт відбувається, а також повернутися до китайських традиційних цінностей», — каже Вероніка.

Люди ставлять підписи під петицією з вимогою до компартії зупинити репресії Фалуньгун у КНР

Люди ставлять підписи під петицією з вимогою до компартії зупинити репресії Фалуньгун у КНР

Закордонні практикувальники Фалуньґун підтримуючи своїх китайських однодумців, тримають плакат з написом китайськими ієрогліфами «Істина Доброта Терпіння»

Закордонні практикувальники Фалуньґун підтримуючи своїх китайських однодумців, тримають плакат з написом китайськими ієрогліфами «Істина Доброта Терпіння». Через хвилину їх затримають. 20 листопада 2001 р. Пекін. Фото: http://www.renminbao.com/

Крістіан Нільсон, інженер зі Швеції, розповів, що він почав самовдосконалюватися по Фалуньгун у 2000 році. Тоді він почув, що практикувальники Фалуньгун зазнають жорстоких репресій у Китаї. Оскільки в це важко було повірити, у 2002 році він вирушив до Пекіна на площу Тяньаньмень із бажанням дізнатися про дійсність.

«Ми дійшли до площі (Тяньаньмень — прим. авт.), а потім поліцейські побачили наш плакат із жовтим тлом. Вони знали, що позначає жовтий плакат й одразу ж почали кричати: Фалунь Дафа! — каже Крістіан, — потім поліцейський дуже грубо кинув мене на землю й коліном наступив мені на груди, від чого я одразу ж став задихатися».

Медитація в пам'ять про загиблих від репресій компартії в КНР

Медитація в пам’ять про загиблих від репресій компартії в КНР

Враження ірландця: «Я дуже радий бачити таке розмаїття представників різних культур, які об’єднали свої зусилля. Не лише китайці, ще бачив людей зі Швейцарії, і з багатьох інших країн, чудово».

Alexander Zwieschowski, учений у сфері економіки та юриспруденції з міста Гамбурга (Німеччина): «Після початку самовдосконалення по Фалунь Дафа мій душевний стан став спокійнішим і рівнішим. Тоді як навантаження на роботі досить велике, я здатний зберігати тверезий розум, і це допомагає мені належним чином справлятися з робочими завданнями».

Медитація з Фалуньгун на головній площі (Прага, Чехія)

Медитація з Фалуньгун на головній площі (Прага, Чехія)

Метод Фалунь Дафа, ґрунтуючись на принципі істина, доброта, терпіння, наставляє людей удосконалювати свої моральні якості, а також тягнутися і прагнути добра. Цим і приваблює дедалі більше й більше європейців та американців (людей заходу — прим. авт.). Стройова хода відомим туристичним містом — Прагою, приваблювала з усіх боків безліч туристів, які, уповільнивши крок, зупинялися, дивилися на урочистість, поспішали фотографувати.

Переклад із китайської мови: Євген Верес

За матеріалами: телеканалу NTD

* Зупинити репресії: великий парад європейських практикувальників Фалуньгун у Празі (оригінальна назва статті китайською мовою).

** Tian Guo (天国) — буквальний переклад «небесна країна». Повна назва оркестру: European Tian Guo Marching Band, по-китайськи — 欧洲 天国 乐团.

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія)

Оркестр Tian Guo (Прага, Чехія)